• Rookie
Styl ciasto stojak sprzętu piękno i Unikalne mały słonecznika projektu/3 warstwy ciasta stanąć bezpłatną wysyłkę! 65 zestawów/worek.

Styl ciasto stojak sprzętu piękno i Unikalne mały słonecznika projektu/3 warstwy ciasta stanąć bezpłatną wysyłkę! 65 zestawów/worek.

€ 130.07

Ilość produktu
w magazynie

zapraszamy Do Naszego Sklepu
dzięki za interesujące naszych produktów, jest to przyjemność być na służbie ciebie jeśli mają szansę na współpracę z tobą!więcej rozkaz więcej rabat, witamy państwa kontaktując się z nami przed zakupem!  uwaga : (srebrny, złoto,czarny, niebieski, może być mieszane sprzedaży)przed zakupem proszę powiedzieć, kolor i ilość musimy, jeśli nie mówią nam, jaki kolor wyślemy tylko srebrny.koszt wysyłki jest do negocjacji na unlisted darmowa wysyłka krajachw przypadku wysyłki sprawnie i szybko, możemy wysyłać rzeczy przez innych kurierów. Our decyzja jest ostateczna  jeśli nie jesteś w obszarze darmowa wysyłka, prosimy o kontakt z nami przed jego zakupieniu. We może dać zniżkę na koszt wysyłki.    PAKIET : każdy kawałek obejmują : 1 x uchwyt 3-tier tortownicę
7x Podkładki
1 x Śruby  * bezpłatne opakowania uwaga : Ten zdjęcie tylko pokazuje przykładem tego, jak pakujemy produkty. to nie oznacza odpowiedni styl ciasto stoisko kupujesz.śruby i podkładki w mniejszym wysokiej jakości torba ziplock.uchwyty i pręty z wolframu w większej wysokiej jakości torba ziplock.dwa woreczek foliowy ziplock torby są następnie pakowane razem w zewnętrznym.     jakości Zaangażowania 
naszym celem jest, aby zrobić długo bussiness z tobą. gwarantujemy, że nasze produkty będą spełniać następujące ogólne standardy jakości :
dokładne Informacje i Opisy
mamy dostarcza produkty, które są cechy, funkcje i specyfikacje są zgodne z opisy i opakowania.
dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Angielski podręczniki użytkownika i jasne instrukcje w przyzwoitym.
standardów Zgodności
jesteśmy uważać, aby sprzedać tylko produkty, które są zgodne z ogólnego zasilania, bezpieczeństwo i innych standardów.
mamy nadzieję, że nasze produkty mogą cię zadowoli, appreciately proszę zostawić nam 5 gwiazd informacje zwrotne. cokolwiek, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, skontaktuj się z nami bezpośrednio, my 'll znaleźć najlepsze rozwiązanie dla ciebie. wierzymy, że komunikacja może rozwiązać każdy problem.  WYSYŁKA
1. Zamówienia są zwykle wysłać w ciągu 24-48 godzin po otrzymaniu danych zamówienia i płatności potwierdzone.2. Delivery zwykle trwa od 4-7 dni roboczych dla DHL, UPS. 10-25 dni do postu wysyłka. ale może potrwać dłużej (w zależności od zwyczajów i razy, takich jak Boże Narodzenie poczty opóźnienia itp).
3. W Zależności Od wagi i objętości oraz w celu uniknięcia opóźnień z rewizji celnej, produkty mogą być podzielony w więcej niż jednym pakiecie. w związku z tym więcej niż jeden numer śledzenia zostaną dostarczone, po jednym dla każdego pakietu.
ŻYCZYMY SZCZĘŚCIA! uwaga : nie sprzedajemy a naczynia pie, poniższe zdjęcie jest montaż renderowania. 

Datasheet

Typ:
Ciasto narzędzia
Ciasto narzędzia rodzaj:
Stojaki
Certyfikacja:
Ce/ue
Materiał:
Metal
Numer modelu:
cake stand centre
Funkcja:
Ekologiczne
Nazwa marki:
MQMY

Produkty powiązane